מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

CPR טיפול משקם אינטנסיבי לשיער

חידוש עולמי ממעבדות שיסיידו
מיועד לשיער שעבר פעולות כימיות, שיער יבש, מפוצל וחסר ברק, נוסחה ייחודית של סנסיאנס המכילה ICMC תרכובת של קראטין, פרוטאינים, ויטמינים וסיליקונים המתקנים את השיער מבפנים ומתפקדים כנוזל מדביק חיוני לשיער.

תערובת של סליקונים בונה מעטפת על השיערה השומרת על מראה בריא ערכה טיפול בעל שני שלבים, מתקן ומגן ושומר על הלחות והברק של השיער לאורך זמן.

טיפול C.p.r. {לשיער יבש במיוחד, פגום במיוחד, או שטופל בכימיקלים} טיפול שיקומי אינטנסיבי דו-שלבי.

cprטיפול C.p.r. {לשיער יבש במיוחד, פגום במיוחד, או שטופל בכימיקלים}טיפול שיקומי אינטנסיבי דו-שלבי, המתבצע במספרה, המתקן ליקויים בנקבוביות קרומית השיער, על ידי החזרת חומרי התזונה החיוניים שהתרוקנו משיער שניזוק באופן חמור.  הטיפול מחזק את השיער, מוסיף לו לחות, ומגן עליו.
שלב 1: מאזן נקבוביותהשלב הראשון הוא טיפול ייחודי המוסיף לחות לשיער, אשר נספג ומגביר את האלסטיות, החוזק והגמישות של השיער מבפנים.  מחזק שיער שניזוק.
שלב 2: תיקון קרומית השיערהשלב השני נועד במיוחד לשמש תחליף לתאי שיער אשר ניזוקו או נעלמו.  הטיפול נועל את הלחות שנתקבלה בשלב 1, יוצר שכבת הגנה על פני השערה, ומגן על השיער.  החומר חודר אל שכבות קרומית השיער שנפגעו, מתקן, מחליק, אוטם, ומעניק הגנה מתמשכת.  שומר על לחות השיער והברק.

יתרונות

  • שיער בריא ומוגן
  • מתקן ומשקם את השיער
  • מונע את שבירת השיער וקצוות מפוצלים
  • שיער חזק ונוח יותר
  • שיער נפלא, חלק ומבריק
  • אוטם קצוות מפוצלים 
טיפים 
לתוצאות אופטימאליות, לאחר טיפול כימי, מומלץ להמתין לפחות שבוע לפני השימוש ב-C.P.R..
יש לשטוף היטב את השיער לאחר השימוש ב-C.P.R, אחרת עשוי התכשיר להותיר תחושה כבדה
ושמנונית בשיער. לתוצאות מעולות, יש להשתמש בשמפו Purifying Shampoo לניקוי עמוק, לפני השימוש ב-C.P.R, כדי להסיר לגמרי הצטברות של תכשירים וחומרי עיצוב מהשיער. לתחזוקה בבית, מומלץ להשתמש במרכך Inner Restore Deep Moisturizing Conditioner או במסכת Inner Restore Intensif Deep Repairing Masque לשיער בריא ומפואר.
רכיבים
שלב 1: מאזן נקבוביות חומרים מוסיפי-לחות עוזרים באיזון רמת הלחות בתוך השיער ומגנים מפני לחות גבוהה.לסיתיןמעניק אפקט מרכך לשיער. בעל תכונות נוגדות חמצון. חלבוני משי וירקות שעברו הידרוליזה עוזרים בשמירה על לחות מאוזנת. קרטין וחומצות אמינו של משי חודרים עמוק אל תוך לב השערה ומחזקים שיערות פגומות' משפרים את נוחות השיער ומראהו.
הקרטין מופק מאותו חומר כמו השיער עצמו. תכשיר bio-structurer® מכין את השיער לשלב 2, על ידי החלקת קרומית השיער, שינוי מבנה סיבי השיער, ויצירת שכבת מגן על השיער.

שלב 2: תיקון קרומית השיער

סיליקונים - מעניקים ריכוך מצוין, מחליקים את פני השיערה.
חומרי ריכוך - לסירוק קל ומגע רך עם שיער רטוב.
גליצרין - חומר מוסיף לחות העוזר בשמירה על איזון הלחות הטבעי של השיער על ידי החדרת
הלחות עמוק אל תוך השיערה.
קרם ריכוך - מוסיף לחות לסיבי השיער, ומבטיח ריכוך אופטימאלי היישר אל תוך מבנה השיערה. כך, יכול השיער לספוג את כמות הלחות הנכונה ללא הצטברות תכשיר.
 
שיער דליל קונסילר - לטישטוש והעלמת שיער דליל.
הקונסילר מכיל סרמידים מיקרוסקופיים הנצמדים לשיער ע"י חשמל סטטי ומעבים את מראה. השיער גם סופח מהם נוזלים ומתעבה מעט בעצמו. החומר יורד בחפיפה ומים לבדם אינם מורידים את החומר בצורת אבקה ובגוונים שונים ומיועד הן לגברים והן לנשים בעלי שיער דליל. 
זוהי דרך בטוחה וטבעית להעלמת שיער דליל והחומר הינו משתלב עם השיער הטבעי ויוצר מראה מלא וטיבעי. 
השימוש במוצר הינו בטוח ומהווהבטחון ללא תחושה של אי נוחות. זמן שימוש כחצי דקה.