מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

תוספות שיער הטרנד החדש

תוספות שיער גרייטלנגטס

מחבר: שוש רוטנברג - ההמלצה שלי

רשת אם.טי.וי. האמריקאית ערכה סרטון על 30 הדברים הטובים והיוקרתיים בעולם.

logo-nero הכוכבות הגדולות כבר משתמשות בתוספות !
 
רשת אם.טי.וי. האמריקאית ערכה סרטון על 30 הדברים הטובים והיוקרתיים בעולם. תוספות השיער של "גרייטלנגטס" נבחרו בין עשרת הגדולים. הסרטון מראה את כל כוכבות הקולנוע על השטיח האדום בחלוקת פרסי האוסקר וכולן מתהדרות בתוספות השיער של "גרייטלנגטס".

איך יכולנו בלי תוספת שיער ?
עכשיו, כשתוספות השיער המעולות כבר בהישג ידינו, אנו תוהות איך יכולנו להסתדר בלעדיהן. קשה לדמיין את ניקול קידמן, ג'ניפר לופז, ויקטוריה בקהאם ורבות אחרות ללא תוספות שהפכו חלק משיערן והופעתן הזוהרת, אבל גם הכוכבות שלנו בארץ נהנות מהחידוש המדהים.

ולא רק כוכבות. תוספות שיער מוסיפות יופי וזוהר לכל אשה, ומגשימות תוך דקות חלום שלא תמיד קל לממשו. שיער ארוך למשל, אם את בעלת שיער קצר וקשה לך לגדל שיער. בבת אחת את נהנית משיער ארוך וגולש כמו שפינטזת. או אם יש לך שיער דליל ואת רוצה להעניק לו מראה מלא ועשיר. ואם את רוצה פסים, בלי לחמצן כל פעם קווצות שיער. את יכולה להוסיף פסים מוכנים לשיער. בגיל מאוחר יותר נשים נוטות לפתח מעין קרחות קטנות שחושפות את עור הקרקפת. מראה מאד לא מצודד. עכשיו אין בעיה ! תוספת שיער של "גרייטלנגטס" פותרת את הבעיה אחת ולתמיד.

למה "גרייטלנגטס" ?
כי זוהי תוספת השיער האיכותית ביותר בעולם.  השיער הינו שיער טבעי המגיע מהודו, ללא תוספת סיליקון ולכן אין לו ברק מלאכותי היורד בחפיפה.
חיבורי השיער הם בצבע השיער ומורכבים מפולימרים חלבוניים הרשומים כפטנט, גמישים ועמידים, קטנים ודקים ואפשר ללטף את השיער מבפנים ומבחוץ מבלי להרגישם כלל, בעוד שבחברות אחרות נעשים החיבורים מדבק, על כל ההשלכות השליליות שבכך.

השיער של "גרייטלנגטס"  עובר תהליך מיוחד ועדין של הסרת הצבע והשתלת פיגמנט צבע ללא פגיעה בשערה. ניתן לסלסלו, לצבוע ולעצב בדיוק כמו את השיער שלך. כל התהליך נעשה ידנית.

תוספות השיער ניתנות להסרה בקלות, וניתנות באותה קלות לחיבור מחדש כדי להתאימן לשיער שגדל. אפשר לשחות איתן, לחפוף אותן, להתפרע, ושום דבר לא קורה. מחזיק מעמד עד שנתיים. היבואן:  "מייקום הפצות" .