מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

טיפים להתמודדות עם יום שיער רע

פעמים רבות זה קורה לכולנו: ' יום שיער רע ' בו הופך עיצוב שיער שלך למשימה בלתי אפשרית. אך כדאי לדעת ולהבין שטיפול וטיפוח שמתבצע על השיער ותחזוקה שוטפת בסיסית יתרמו למראה בריא אסתטי ומבריק ויהפכו עיצוב שיער למשימה ושליטה קלה מתמיד.

bad hair dayכשיער לא מסתדר לנו שאנו קמים בבוקר אנו מאוד מתוסכלים ברמה כזאת שלפעמים לא בא לנו לצאת מן הבית כן כן עד כדי כך... לכן אין ספק שזה יכול להרוס לנו את מצב הרוח בין אם זה מחשמל סטטי ובין אם הוא יבש ופגום לכן קחו את הידע שאתן לכן ויישמו את הכללים ותבינו כמה חוסר ידע שלכן בטיפוח וטיפול נכון בשיער טיפול ותחזוקה נכונים של השיער יכולים לחולל פלאים בשערכם ולהפחית את ימי השיער הרעים שלכם למינימום מאמץ ושיער נפלא.

הסוד: תספורת נכונה ומנצחת!!!

כל מי שעוסק בתחום השיער יסכים איתי שהכל מתחיל בתספורת נכונה אינדיבידואלית ללקוחה לכן מאוד כדאי להגיע למעצב שיער שמבין את הלקוחה ויודע בראש ובראשונה להיות קשוב ולהבין את הצרכים של הלקוחה וסידור השיער מבחינתה בבית.
חשוב מאוד לשמור על איכות השיער ותחזוקה עיקבית בנושא הגזירה פעם ב-3-4 חודשים לרענון ושדרוג הקו במידה ונידרש. שיער ארוך הינו כבד כך שנפח למשל הנידרש בשיער דליל יאבד את הווליום לאחר זמן מה ולא יישאר יפה ורענן כמו בימיה הראשונים ולכן תמיד צריך לשמור על קו התספורת המבוקשת למראה בעל חיוניות רעננות ובסטייל חדשני.
המפתח: תספורת מנצחת
מאוד מומלץ להשתמש במוצרי טיפוח המיועדים לסוגי השיער השונים ובכדי להגיע למקסימום שיער ממושמע מטופח בריא ובעל שליטה. כיום ישנם כל כך המון סוגים של חומרי טיפוח ואנו הולכים לאיבוד בתוך כל זה לכן חשוב למצוא אדם שידע להדריך אתכן ולתת לכן את כל הידע הנדרש ומוצר המתאים ממש כמו רופא בקופת חולים לדעת מהם הטיפולים המיועדים לסוגי השיער השונים ובכדי להביא את שיערכן למצב אופטימלי בריא ונכון עבורכן.

עיצוב שיער בעייתי: טיפים

פעמים רבות, אין מדובר באופי השיער שהופך אותו לבעייתי, אלא בתופעות קטנות ומעצבנות, וטיפול לא נכון בשיער, אשר יכולים להפוך עיצוב שיער לסיוט שלא נברא. כיצד מומלץ לטפל בשיער וממה מומלץ להימנע?

יום שיער רע? תספורת טובה היא המפתח

חשמל סטטי.

חשוב מאוד כשיש חשמל סטטי למרוח קראטין שהינו חומר הגנה לשיער העוטף את השיער בלמינציה ונספג בשיער כטיפוח בסיסי לאחר כל חפיפה ולאחר מכן מומלץ למשוח קלות קרם לחות הנספג גם הוא בשיער ומונע חשמל סטטי מן השיער.
מומלץ כמו כן להסתרק מן הקצוות כלפי מעלה כדי שלא תהיה משיכה חזקה של השיער מאחר והדבר גורם לשיער פגום וחשמל סטטי קבוע.
פגעי מזג האויר שינויי טמפרטורה מיזוג אויר משפיעים בגדול על השיער ויכולים להקשות את השליטה בעיצוב השיער שלך בבית ובמיוחד כשהשיער צבוע או מובהר לכן כמו שמוזכר בנ''ל חייבים להשתמש במוצרים קוסמטיים מטפחים המטפלים בשיער הבעייתי והספציפי.

מעטה השיער החיצוני הינו שכבת הגנה טיבעי הנקרא הידרו ליפידי וכאשר השיער יבש כתוצאה מכל מיני טיפולי שיער שעברתן שכבת הגנה זו תהיה מפורקת במידת מה וככל שצובעים את השיער מעטה זה ניזוק עוד ולכל זאת הוסיפו שמפו עם סודיום כלואוריד שמש מי מלח של ים מייבשי שיער סירוק השיער שאינו נכון ניגוב באגרסיביות ועוד... המחיר הינו כבד לשיער שעובר ממש אלימות ובשפה עדינה,לכן במקרים אלו חובה להשתמש במסיכות עמוקות ומרוכזות לטיפול מאסיבי לשיקום וטיפוח נכון אשר מרככים את השיער ולוכדים את הלחות בתוך קשקשת השיערה ולקבלת עיצוב קל ומהיר וכל זה במסגרת ההוראות של בעל המקצוע ללקוחה.

שימוש נכון במוצרי שיער

. אם קיימות קבוצות שיער או תלתלים המתעקשים לקפוץ או שלא מסתדרים באופן הרצוי ניתן להשתמש בקרם המתאים אינדיבידואלית לעיצוב שיער או בג'ל עיצוב. חומרי טיפוח אלו יוסיפו לחות לשיער, ויהפכו אותו ל'ממושמע' יותר בריא יותר למראה ויגבירו את הגמישות והאלסטיות שלו. אם השיער שלכם יבש או פגום, הימנעו ממוצרי שיער המכילים אחוז אלכוהול גבוה, והימנעו כליל מהתזת בושם על השיער. אלכוהול עלול להפוך את השיער לשביר ולהקשות על עיצובו

 

 

אשמח לעמוד לרשותכן בכל עניין ושאלה
בברכה

רוני חתוכה 
מומחה החלקה יפנית לשיער, מילוי והארכת שיער

בן יהודה 254, תל - אביב
טלפון: 03-6022334 נייד: 050-6668800
www.ronihatuka.co.il