מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

תכשירי היוקרה של סנסיאנס ממעבדות שיסיידו

 מוצרי טיפוח לשיער - סנסיאנס מבית שיסיידו יפן

מחבר: שוש רוטנברג - ההמלצה שלי

סנסיאנס תכשירי יוקרה

senscience s bannerסנסיאנס - אוסף יוקרתי לטיפוח השיער ופריצת דרך מדעית המעניקה חיים חדשיםלשיער. סדרת תכשירי השיער סנסיאנס מורכבת מפורמולות ייחודיות בשפע ובעושר
מרכיביהן המשפרים את מבנה השיער, ומהווה פריצת דרך מדעית בפיתוחן המבוסס על העתק מדוייק של ה- CMC ,הנקרא ICMC ושהינו שילוב מאוזן של פרוטאין ושומנים החודרים ביסודיות לשיער ומקנים לו חוזק וגמישות.

כל המוצרים מכילים גם כמות גדולה של ויטלוק 6 - תערובת בלעדית של אנטי מחמצנים, ויטמינים, מינרלים, סוכרים, חלב ופרוטאינים המזינים ומתקנים את השיער לחלוטין, מעניקים לחות ומחיים את השיער.

בין המוצרים: מסכה מרוכזת - מסיכה המעניקה טיפול עמוק, אידיאלי לשיער יבש ופגום, עם תוצאות מיידיות. המסיכה מבצעת 3 פעולות בו זמנית: שיחזור נוזלים טבעיים לשיער,חיזוק סיבי השיער מבפנים ומבחוץ ותיקון מלא של השיער. התוצאה: שיער בריא ומלא ברק. C.P.R מבריא, מתקן ומחזק שיער! נוסחה ייחודית ממעבדות שיסיידו המיועדת לשיער שעבר פעולות כימיות, שיער יבש, מפוצל וחסר בקר.

הנוסחה מכילה תרכובת של קראטין, פרוטאינים, ויטמינים וסיליקונים המתקנים את השיער מבפנים. הסיליקון בונה מעטפת על השערה ומקנה מראה בריא.

בריאליאנט דיפנס - ספריי ברק דוחה לחות  ספריי מעניק ברק וזוהר לשיער ומומלץ לשימוש יומיומי,  מכיל תערובת מובחרת שנועדה לשמור על השיער מקרני השמש המזיקות ומדהיית הצבע.  מונע שבירת השיער ומשפר את יכולת הסירוק. לא דביק ומתאים לכל שיער.

ווליום בוסט- מוס לנפח ולעיצוב המאפשר שליטה בעיצוב תוך הענקת נפח. מחזיק לאורך כל היום גם בתנאי לחות גבוהה. מגן ומחזק את השיער, נספג במהירות ומעניק ברק. קרם מעצב תלתלים - קרם עשיר, ההופך את צורתו של שיער מתולתל, גלי ולא מסודר לשיער מתולתל, עשיר בלחות ומעניק מראה של תלתלים לאורך זמן, דוחה לחות, מעניק ברק וזוהר.