מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

הספר שהגשים לאביבית את החלום

1332922405 1359אחרי דם, יזע ודמעות של כל הדיירים הצליח סוף סוף האח הגדול להכניס לאביבית ספר שיסדר לה 140 תוספות שיער, ממש כמה ימים לפני שהודחה. הבעיה: אסור לו לשוחח איתה על כלום. איך התגברה אביבית על המכשול? פשוט דיברה אל עצמה. מעצב השיער שנבחר למשימה הוא גל בגדדי שהינו מומחה בתחום "תוספות שיער מילוי והארכת שיער" ומשמש בתור מדריך ראשי בחברת מייקום הפצות הייבואנית הרשמית של תוספות השיער גרייטלנגס .

עדי גבאי | האח הגדול | פורסם 27/03/12 - קישור לדף באתר מאקו

לא מעט מלחמות ומאבקים עברה אביבית עד שהצליחה לשכנע את האח הגדול ואת הדיירים שהיא פשוט חייבת תוספות שיער. זה התחיל כבר בסיום משימת הזיכרון, אז קיבל סער צ'ופר והחליט להעניק אותו לאביבית. יחד עם זאת, בהמשך העניינים הסתבכו כי סער ויאנה החליטו לעשות מרד, אותו סיכל האח הגדול ברגע האחרון.


אך לבסוף הכל בא על מקומו בשלום והספר המיוחל אכן נכנס אל הבית. הוא פגש את אביבית כשהוא מחופש לנינג'ה, והחל במלאכת שזירת השיער.
לצערה של אביבית ובכפוף לחוקים, אסור היה לספר לשוחח איתה. היות והרכבת תוספות מן הסוג הזה אורכת בערך חמש שעות, מצאה אביבית דרכים אחרות להעביר את הזמן - והחלה לדבר אל עצמה. איך זה נראה? צפו בקטע המלא והבלעדי לאתר.

עורכי וידאו: אסף לביא הראל, מאיה חן
תודות: גל בגדדי עיצוב שיער, תוספות והארכת שיערגל בגדדי - מומחה תוספות והארכת שיער, החלקה יפנית לשיער

gal bagdadiגל בגדדי הינו מעצב שיער מוערך נצר למשפחת בגדדי בעלי חברת מייקום הפצות המשווקת מוצרי טיפוח ויופי מהטובים בעולם כבר 40 שנה. גל החל את דרכו בלימודי עיצוב שיער באיטליה ועבר השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ונחשב לאחד ממעצבי השיער המובילים בארץ ובמשך שנים רבות שימש כמדריך עיצוב שיער והעביר השתלמויות רבות בתחום תוספות שיער וביצוע החלקה יפנית ורבים ממעצבי השיער המובילים בארץ למדו את נושא תוספות השיער וביצוע החלקה יפנית תחת הדרכתו המקצועית.


גל בגדדי הינו בעל ניסיון רב בביצוע תוספות והארכת שיער לנשים בשלל סגנונות וצבעים תוך שימוש בתוספות שיער המעולות של חברת גרייטלנגס הטובות בעולם עם טכניקת חיבור השיער הבטוחה ביותר ללא הדבקה או שזירה הפוגעים במבנה השערה.