מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

שמפו ללא מלחים לטיפוח השיער

בשנים האחרונות, החלקה יפנית והחלקת קראטין או החלקה ברזילאית הפכו לדבר החם בעולם עיצוב השיער ושיקום השיער בפרט-כך שמגוון השיטות והטכניקות הקיימות בהחלקה יפנית או כל החלקת שיער אחרת הן כל כך רבות וחשוב מאוד לעבוד עם החלקות שיער מקוריות ואיכותיות ללא פשרות או כל טיפול קוסמטי אחר לשיפור ולמראה המושלם ביותר אך לא פחות חשוב ואפילו חשוב מאוד להשתמש לאחר ההחלקה היפנית, או החלקת הקראטין, צבע,הבהרה גוונים וכו'...במוצר מעולה זה – והוא שמפו ללא מלחים.שמפו ללא מלחים

שמפו זה מכיל שמנים ובעיקר קרטין ללא סודיום כלאוריד ומתאים לכל שיער שעבר פעולה כימית קוסמטית ובמיוחד פעולות אגרסיביות כגון: החלקות שיער אלקלאיות רגילות של פעם, מהסוג שמייבשות את מראה השיער סלסול,הבהרות שיער,פסים\גוונים ועוד. למרות כל המודעות והידע בתקופה האחרונה, בטיפול נכון לשיער ישנם גם במוצרי השיער המקצועיים והשונים איכותיות כזאת או אחרת וכמו כן אין להתפשר בנושא שמפו ייחודי מאחר וזהו הדבר החשוב והבסיסי המטפל בשיער בחלק הראשוני של ניקוי השיער, אך לא רק בקטע ההיגייני אלא גם בקטע הקוסמטי המשקם, ולא רק שהינו ללא סודיום כלואוריד אלא גם השמנים המרוכזים בזכות החומר הפעיל המכילים בו לשיקום נוסף והחדרת לחות נוספת אשר מחזקים את השיער ומעבים אותו, מה שאין בסוגי השמפו השונים המצויים בשוק ההיגיינה אשר בפארמים השונים. היופיבמוצר מסוג זה הינו ביצירת שמפו עדין המנקה את עור הקרקפת ביסודיות ומעניק לשיער ניחוח ריחני ונעים ומעבר לכך מתקן את מראה השיער.
. בשמפו מצויים מרכיבים של ויטמין E ופילטר UV, המשמשים להגנה על הפיגמנטים הצבועים של של השערה המוחלקת או הטיבעית ותורמים להזנה מהשורש ועד לקצוות ומנקה את השיער מעודפי שומן ביסודיות ללא שימוש במלחים ומתווספת כאמור מסנני קרינה נגד השמש כהגנה מקסימאלית על מרקם השערה..

שמפו ללא מלחים הוא שמפו המרוכז בעיקר משמנים ותמציות צמחיים טבעיים עם רמת חומציות נמוכה יחסית. וזאת למה? היות וסודיום כלוריד, שמצוי בשמפו הרגיל, פוגע בתוצאות ההחלקה היפנית או כל טיפול קוסמטי אחר כגון:צבע גוונים וכו' ומייבש את השיער בטווח הארוך. ולכן כדי לשמר את התוצאות הטיפול לאורך זמן, יש צורך בשמפו ייחודי שאינו מכיל סודיום כלוריד (ממשפחת המלחים) כך שבסופו של דבר כל מי שעוברת ל''ירוק'' ומשתמשת בשמפו איכותי זה במיוחד במזג אויר טרופי כמו שלנו או מתייחסת לשיער בצורה לא נאותה יביא אותה בטווח הארוך ובשלב החשוב בשיקום השיער למראה הבריא המבריק בעל הגמישות ולמראה הנחוץ והטבעי ביותר בתרבות הטיפוח הבסיסית והנכונה שלך אישית לסוג שיערך ויעשה קסמים בכל סוג שיער שתנסי אותו.

חשוב לדעת לאחר החלקה יפנית!!!

בשלושה ימים שלאחר תהליך החלקה יפנית (וגם החלקה ברזילאית או כל החלקת שיער אחרת) השיער עדיין פגיע עד שחומרי ההחלקה נטמעים לגמרי בשיער ועדיין פעילים ולכן, חשוב ביותר שלא לחפוף את השיער כלל – בטח שלא בבריכה או בים שרמת החומציות, המלח והכלור גבוהים בהם, אגב, כלור אינו חומר שתרצי שיגע בשערך בימים שלאחר החלקה יפנית, חומרי ההחלקה אינם מגיבים באופן חיובי לכלור .

מה ההבדל בין סוגי השמפו מהסופר לבין שמפו מקצועי ללא מלחים?

בעיקרון השמפויים בפארמים השונים וכל סוגי השמפו הקיימים בשוק זה מכילים 90% מים כך שבפועל לקוחה קונה מים עם ריח טוב המתבקש על ידה לפי סוגי הריח במספרות אנו מוכרים חומרי טיפוח המיועדים לסוגי שיער ספציפיים כך שהריכוזיות של החומר הוא המהותי לשיקום השיער כך שמעל 60% תלוי בסוגי השמפו מכילים שמנים טיבעיים כך שבפועל הלקוחה קונה באמת שמפו ומקבלת את תמורתה בהתאם ולא מוצר חיצוני משכנע שבפועל מכיל בעיקר מים עם ריח יוצא שגם המוצר במספרה גם חסכוני בזכות החומר הפעיל וגם ניתן לחפוף על בסיס יומי ללא כל חשש וגם באמת מטפל בשיער באופן נקודתי.

 

כמעצב שיער שחי כל היום שיער הינני רואה המון סוגי שיער בניהם טובים וחלקם לא איכותיים,וכל השאר סוגי שיער רעים שאין סיכוי לטפל ללא עזרה מקצועית רצינית אמינה ונכונה. אני כותב מאמר זה בעקבות לחצים כבדים מצדם של לקוחות שטוענים כל הזמן שאני מוכרח להפיץ את הנסיון והידע שלי כי אף אחד לא מתעסק בזה ברצינות רבה ולתת דרך לנשים הסובלות משיער לא אסתטי ומהתנהגות לא נכונה ונאותה בשיערן וללא ידיעה כלל על הנזקים היומיומיים שהן עושות לעצמן לכן מאמר זה לכן מאמר זה יעסוק בסוגיות שונות ומגוונות בהן אני נתקל בחיי היום יום, וטיפים לחיי שיער בריאים יותר ומהנים יותר.

 

  1. שמפו ללא מלחים -  לפי סוג השיער ואופן טיפולו בעל פרוטאין פעיל לחיוניות מושלמת(לא רק ללא מלחים).איכות סיב השערה נשמרת עם כל חפיפה בשמפו טיפולי לשיער מטופח בריא וזוהר לאורך זמן
  2. מסיכה טיפולית -  חומר המשיב את החיוניות והזנה אינטנסיבית ורכות מידי שבוע וגמישות מירבית לשיער רך וקל לסירוק. (טיפול חד או דו שבועי).
  3. מרכך ללא שטיפה -   פותח עם תערובת מובחרת שנועדה במיוחד לשמור על השיער מקרני השמש המזיקות ודהיית צבע, מונע שבירת שיער. מכיל סיליקון הגנה בעל פונקציות אמינו המעניק ריכוך לאורך זמן .לאחר כל חפיפה עם שמפו ומרכך יש להחדיר לאורכי השיער הפגומים את החומר הפעיל ולסרק.
מוצרי טיפוח אלה עובדים בהרמוניה מושלמת לשיקום שיער ולהמשך מראה שיער נהדר גם לסוגי השיער השונים.
היה צריך להמתין כל כך המון זמן כדי לקבל אייטם בנושא טיפול ושיקום שיער שהינו אייטם רציני ראוי לשמו. מדובר בתחקיר המקיף ביותר בענף השיער בו אנו מעניקים מידע יסודי ובסיסי לנשים המעוניינות לדעת באופן עצמאי איך לטפל בשיערן בצורה נכונה ולדעת באילו מוצרי טיפוח הינם נכונים עבורם, וכשם שנשים משקיעות בטיפוח עורן גופן פניהן וכו', כך גם השיער זקוק לטיפול נכון ובעזרת ידע מקצועי מובהק ניתן להבין ולקבל את המידע גם ב''תכנית בוקר של אורנה דץ'' בה אני מתארח, ומסביר בפרוטרוט את הנושא החשוב זה.

 

 

 

 המאמר נכתב ע"י:

רוני חתוכה
מומחה החלקה יפנית לשיער, מילוי והארכת שיער

בן יהודה 254, תל - אביב
טלפון: 03-6022334 נייד: 050-6668800
www.ronihatuka.co.il