מייקום הפצות בע"מ

יבוא ושווק מוצרי טיפוח לשיער, ריהוט למספרות, כלים מקצועיים למעצבי שיער
רח' בן גוריון 11 בני ברק, טלפון: 03-5751061, פקס: 03-5751064

אופק אהרוני - מומחה תוספות שיער, החלקה יפנית

אופק אהרוניאופק אהרוני הינו בין מעצבי השיער המתמחים בביצוע תוספות שיער, הארכת שיער, מילוי ועיבוי שיער ומשתמש בשיטה יחודית והבטוחה ביותר בביצוע חיבור השיער ללא שימוש בדבק, חום, או חומרים כימיים המבטיחה תוצאות מרשימות ומראה טבעי ובריא של השיער.

המשך קריאה: אופק אהרוני - תוספות שיער


גל בגדדי - מומחה תוספות והארכת שיער, החלקה יפנית לשיער

gal bagdadiגל בגדדי הינו מעצב שיער מוערך נצר למשפחת בגדדי בעלי חברת מייקום הפצות המשווקת מוצרי טיפוח ויופי מהטובים בעולם כבר 40 שנה. גל החל את דרכו בלימודי עיצוב שיער באיטליה ועבר השתלמויות רבות בארץ ובחו"ל ונחשב לאחד ממעצבי השיער המובילים בארץ ובמשך שנים רבות שימש כמדריך עיצוב שיער והעביר השתלמויות רבות בתחום תוספות שיער וביצוע החלקה יפנית ורבים ממעצבי השיער המובילים בארץ למדו את נושא תוספות השיער וביצוע החלקה יפנית תחת הדרכתו המקצועית.

המשך קריאה: גל בגדדי מומחה תוספות שיער, החלקה יפנית


רוני חתוכה - החלקה יפנית מקצועית לכל סוגי השיער ובהתאמה אישית, תוספות והארכת שיער

roni hatukaמעצב השיער רוני חתוכה מתייחס לשיער כאל איבר חי המשתנה כל הזמן; וכשבאמתחתו ארגז כלים הכולל ידע מקצועי (וותק של 26 שנים), הבנה, יצירתיות ואסתטיקה (ולא, לא על חשבון בריאות השיער) - המסלול אל לבה של הלקוחה הוא בטוח. הצצה לרזולוציות הגבוהות ביותר של השיער.

המשך קריאה: רוני חתוכה מומחה החלקה יפנית לשיער, מילוי והארכת שיער


עידן אנקונינה - מומחה החלקת שיער יפנית , תוספות והארכת שיער

עידן אנקונינהעידן אנקונינה מעצב שיער צעיר, מוכשר ומבטיח מתמחה בתספורות נשים בגזרות וקוים חדשניים ואופנתיים. קוי הגזירה והטרנדים המובילים בעולם מגיעים למספרה של עידן הישר מתצוגות השיער העולמיות ומבירות האופנה המובילות. עידן מעניק לכל לקוחה יחס אישי תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה של העבודה.

המשך קריאה: עידן אנקונינה עיצוב שיער לנשים וגברים


חזי קדמי - מומחה החלקה יפנית, תוספות שיער

חזי קדמי עיצוב שיערחזי קדמי הינו מעצב שיער עם וותק של מעל 20 שנה בעיצוב שיער לנשים במיטב הסיגנונות העכשויים ובשיטת חיתוך ועיצוב יחודית. חזי קדמי הינו מומחה בביצוע החלקה יפנית מכל הסוגים תוך שימוש בחומרים הטובים ביותרואבחנה מדוייקת של השיער והתוצאות מדברות בעד עצמן.

המשך קריאה: חזי קדמי עיצוב שיער לנשים וגברים


MOTIE RUBIN - רשת מספרות, בית ספר לספרות ועיצוב שיער

Motie Rubinבין אם בחרת בקריירת עיצוב שיער והתחלת מהלימודים הבסיסיים ובין אם אתה בעל ניסיון ובחרת להעשיר את הידע ב - Academy Motie Rubin .

המשך קריאה: בית ספר לספרות ולימודי מקצועות היופי


אלעד עידן, מעצב שיער מוביל בתחום טיפוח היופי והשיער

מומחה החלקה יפנית, תוספות והארכת שיער, תסרוקות כלה וערב

elad idanאלעד עידן נחשב לאחד מאנשי המקצוע המובילים בתחום עיצוב שיער ובמיוחד בתחום תוספות והארכת שיער וביצוע החלקה יפנית תוך התאמה אישית ושימוש בחומרים הטובים והאיכותיים ביותר בשוק.

המשך קריאה: אלעד עידן - עיצוב שיער ברמה אחרת


מתן חליבה - תוספות שיער, החלקה יפנית, עיצוב תסרוקות 

מתן חליבה תוספות שיערכאשר לקוחה נכנסת למספרה אני שם דגש על הבנת רצון הלקוחה, אני מבצע תיאום ציפיות כאשר אני מגיע ממקום נטול אגו והלקוחה נמצאת בראש סדר העדיפויות שלי. בעיניי תפקיד הספר הינו לייעץ ללקוחה בנוגע לטיפול הרצוי עם שקיפות מוחלטת, לכן אני אתן לך הסבר מראש על התהליך שייתבצע, התוצאה הסופית שתתקבל והמשך הטיפול בבית. מטרתנו היא להגיע לתוצאה הרצויה על ידי שימוש בחומרים העדינים ביותר אשר מאפשרים תוצאה בריאה לשיער, זאת מבלי להעמיס על השיער כימיה מיותרת ובזמן הקצר ביותר.

המשך קריאה: מתן חליבה - תוספות שיער